O nás

Kto je BRAWO CAKES?

 

Nápad založiť spoločnosť BRAWO CAKES s. r. o. sa zrodil v ďalekej v Austrálii. Láska k cukrárskemu remeslu a túžba zlepšovať sa, nás zaviedla po ukončení cukrárskej školy do Sydney, kde sme pokračovali v ďalšom štúdiu.

Niekoľko rokov sme pracovali v cukrárenskej aj pekárenskej výrobe, v oblasti hoteliérstva a cateringu. Nie je žiadnym tajomstvom, že potraviny a spôsob ich prezentácie zákazníkovi dosahujú v zahraničí vyššiu kvalitu.

V Sydney sme si však túto skutočnosť naplno uvedomili. Keď sme po prvý raz ochutnali raw torty, vykríkli sme: „Brawo! Takto má chutiť skutočný raw koláč“. Počas nášho pobytu v zahraničí sme však naše „Brawo!“ vykríkli ešte mnoho krát… spoznali sme totiž, aké chutné, ale zároveň zdravé, kvalitné a vizuálne nápadité môžu cukrárenské pochutiny byť.

Rozhodli sme sa preto vrátiť späť na Slovensko a priniesť so sebou kúsok kvality a lásky k jedlu. Spoločnosť BRAWO CAKES s. r. o. je prvá spoločnosť v cukrovinkárskom remesle, ktorá Vám chce robiť radosť zo sladkého bez výčitiek a s ohľadom na Vaše zdravie. Všetky výrobky spoločnosti BRAWO sú bez konzervantov a umelých sladidiel,  ľahko stráviteľné, vhodné pre deti, športovcov aj ľudí, ktorý chcú schudnúť. Nepoužívame žiadne živočíšne produkty, preto majú u nás bohatý výber aj vegáni a ľudia na bezlepkovej či bezlaktózovej diéte.

Učili sme sa v zahraničí od tých najlepších, pretože aj my si zaslúžime byť BRAWO!

 

Ing. Filip Bartoška
zakladateľ a manažér BRAWO CAKES s. r. o.

Naši odberatelia

NÁŠ DVOR

Sládkovičova 301, 949 01 Nitra

Probio

Radlinského 104/1, 949 01 Nitra

Planeta Natur - Nitra

Akademická 1/A, 949 01 Nitra - OC CENTRO Nitra

ZDRAVÝ OBCHOD

Štefánikova trieda 35, 949 01 Nitra - OC Mlyny Nitra

Páni Baklažáni

Staničná 11, 949 01 Nitra

Poctivé mäsiarstvo Na Háku

Radlinského 112/17, 949 01 Nitra

P+P KONZUM

Beethovenova 8, 94911 Nitra

BodyWorld - fitness & wellness

ZOC MAX Nitra, 949 01 Nitra-Chrenová

Buganka

Panská dolina 971, 949 01 Nitra-Zobor

Penzión Artin

Svätourbanská 37, 949 01 Nitra-Zobor

Sportfit - fitness & relax

Bystrická 2485, 902 01 Pezinok

V Austrálii sme sa učili od tých najlepších, aby sme sa s Vami mohli podeliť o sladké skúsenosti. AJ VY si zaslúžite výrobky na svetovej úrovni!

Vedeli ste, že až 80% imunity sa vytvára v tráviacom trakte? Dajte svojmu telu niečo chutné, ale zároveň zdravé, plné ovocia a nutrične vyvážených živín.

Všetky výrobky značky BRAWO sú bez konzervantov a umelých sladidiel, ľahko stráviteľné, vhodné pre deti, športovcov aj ľudí, ktorý chcú schudnúť.

U nás si môžete vybrať tradičný dezert alebo sa nechajte prekvapiť výbuchom nových a exotických chutí.