Obchodné podmienky

Prevádzkovateľom web stránky a e-shopu je:

BRAWO CAKES s.r.o.
Vodná 4
949 01 Nitra
IČO: 53376803
DIČ: 2121360219

(ďalej aj ako „My“ alebo „BRAWOCAKES“)

 

Objednávka

Naše produkty si môžete objednať prostredníctvom eshopu, kde je potrebné vyplniť všetky povinné polia podľa objednávkového formulára.
Po obdržaní objednávky cez eshop Vám následne zašleme potvrdzujúci e-mail.
Produkty BRAWOCAKES, konktrétne orieškové krémy NUTRITO je potrebné skladovať na tmavom a suchom mieste pri teplote do 28°C. Po otvorení spotrebovať do 14 dní.

BRAWOCAKES má právo zrušiť objednávku v prípade, keď z prevádzkových dôvodov nie je možné zabezpečiť objednaný tovar. O tejto skutočnosti Vás budeme včas informovať a navrhneme Vám náhradné riešenie. Objednávku máme právo zrušiť aj v prípade, ak sa s Vami nevieme skontaktovať (chybne uvedené alebo neuvedené kontaktné údaje, opakovaná nedostupnosť).

 

Dodacie a platobné podmienky

Objednané produkty je možné dodať nasledovne:

Platbu je možné zrealizovať len v hotovosti alebo platbou na účet.

V prípade osobného odberu ako aj dodávke kuriérom Vám bude vystavený daňový doklad – pokladničný blok z registračnej pokladnice.

 

Reklamácie

Ak z nejakého dôvodu nebudete spokojní s dodaným produktom, máte právo ho reklamovať.

Reklamácie prijímame nasledovným spôsobom:

 

Záruka

Pre uplatnenie reklamácie je potrebné, aby ste dodržali uskladnenie orieškových krémov NUTRITO pri teplote max. do 28°C a mali platný doklad o úhrade. Pre reklamáciu kvality a druhu objednaného produktu je potrebné, aby ste zachovali aspoň 75% jeho pôvodného objemu produktu. V prípade špecifickej reklamácie je možné pri reklamácii akceptovať aj menej ako 75% objemu z tovaru.

V prípade oprávnenej reklamácie Vám produkt vymeníme, vrátime peniaze alebo sa dohodneme na inej forme kompenzácie.

 

Spôsob vrátenia tovaru

 

Spôsob vrátenia peňazí pri uznaní reklamácie

 

Záverečné informácie

Tieto všeobecné obchodné podmienky sa riadia právnymi predpismi platnými v Slovenskej republike a nadobúdajú účinnosť dátumom zverejnenia na našej web stránke.

V Nitre, dňa 1. januára 2019.

 

V Austrálii sme sa učili od tých najlepších, aby sme sa s Vami mohli podeliť o sladké skúsenosti. AJ VY si zaslúžite výrobky na svetovej úrovni!

Vedeli ste, že až 80% imunity sa vytvára v tráviacom trakte? Dajte svojmu telu niečo chutné, ale zároveň zdravé, plné ovocia a nutrične vyvážených živín.

Všetky výrobky značky BRAWO sú bez konzervantov a umelých sladidiel, ľahko stráviteľné, vhodné pre deti, športovcov aj ľudí, ktorý chcú schudnúť.

U nás si môžete vybrať tradičný dezert alebo sa nechajte prekvapiť výbuchom nových a exotických chutí.